Święta

Święta tuż, tuż i nasi uczniowie własnoręcznie przygotowali piękne karty świąteczne, które wraz z życzeniami wysłali do 34 szpitali i placówek na terenie naszego województwa, gdzie toczy się batalia o życie osób cierpiących z powodu covid.. Celem akcji "Kartka świąteczna" było złożenie najlepszych życzeń bożonarodzeniowych lekarzom i personelowi medycznemu - wszystkim, którzy w wielu mazowieckich szpitalach na pierwszej linii frontu walczą o zdrowie i życie osób, będących w ciężkim stanie w tym trudnym czasie pandemii. Mamy nadzieję, że taki mały gest: kolorowa kartka świąteczna wykonana od początku do końca przez naszych uczniów oraz serdeczne życzenia, choć trochę umilą im świąteczny czas i pokażą, że o nich pamiętamy i podziwiamy ich oddaną służbę.

Świąteczne życzenia – przemówienie Dyrektora szkoły

Warszawa, grudzień 2020

Przesyłam serdeczne świąteczne życzenia. Niech uda się:
zachować zdrowie w dobrej formie,
znaleźć trochę optymizmu,
otrzymać od otaczających ludzi tylko dobro i życzliwość,
przetrwać bez strat trudny czas pandemii,
wrócić do normalności.

Agata Dowgird i cała społeczność VII LO im. J. Słowackiego

Szanowni Maturzyści i Absolwenci, w dniu 23 grudnia 2020, w godzinach od 10.00 do 14.00,  będę miała dyżur w szkole, tego dnia zapraszam wszystkich, którzy chcą dokonać zmian w deklaracji maturalnej. Zapraszam także wszystkich absolwentów, którzy chcą poprawiać wynik matury, tego dnia będą mogli złożyć deklarację maturalną. Tatiana Szott

W dniu 23 grudnia 2020, w godzinach od 10.00 do 14.00,  będę miała dyżur w szkole, tego dnia zapraszam wszystkich, którzy chcą dokonać zmian w deklaracji maturalnej.

Tatiana Szott

I miejsce w rywalizacji szkół na terenie dzielnicy Ochota

Gratulujemy reprezentacji dziewcząt i chłopców w biegach przełajowych zajęcia I miejsc w rywalizacji szkół na terenie dzielnicy Ochota.
Naszą szkolę w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży będą reprezentowali następujący uczniowie:
1. Maja Dzik 2b4
2. Marta Chmielewska 3b
3. Stanislaw Andziak 2b4
4. Błażej Wróblewski 1c

Regulamin konkursu ,,Zamaskowany Słowacki”

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie.
  2. Celem konkursu jest zaprojektowanie a następnie wykonanie maseczki ochronnej – naszego nieodzownego atrybutu w czasach koronawirusa.

Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność.

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie maseczki ochronnej a następnie dostarczenie jej do biblioteki szkolnej z w terminie do dnia 30.09.2020 roku z zachowaniem należytej ostrożności.

Maseczka powinna być odkażona i zapakowana w foliowy woreczek oraz podpisana
w następujący sposób: imię i nazwisko oraz klasa.

1. Najbardziej kreatywne prace można będzie zobaczyć i ocenić na https://www.facebook.com/liceum7/
  1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 06.10.2020 roku.
  2. O nagrodzie decyduje ilość uzyskanych polubień i decyzja jury w składzie: Beata Burdelska, Justyna Winiarczyk i Grażyna Uchman.

Nagrody w postaci bonów do Empiku w kwocie 100 zł za I miejsce, 50 zł za II i III miejsce zostaną wręczone w wyznaczonym czasie w bibliotece szkolnej.

1. Zwycięzców konkursu poinformujemy za pomocą dziennika Librus.

Bliższych informacji w sprawie konkursu udzielają nauczyciele bibliotekarze.