Stypendium Fundacji BNP Paribas

Od 2003 roku Fundacja BNP Paribas realizuje program stypendialny „Klasa”, skierowany do zdolnych absolwentów szkół podstawowych z miejscowości do 100 tys. mieszkańców, umożliwiając im naukę w renomowanych liceach w 5 miastach akademickich: Szczecinie, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Program obejmuje 4-letnie wsparcie podczas nauki w liceum (m.in. internat, wyżywienie, wycieczki szkolne, dodatkowe zajęcia) oraz stypendium na I roku studiów.
VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie jest partnerem programu „Klasa” i gorąco zaprasza do udziału w programie uczniów z województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i lubelskiego. Do tej pory przyjęliśmy do naszego liceum 361 stypendystów programu „Klasa”, Ty też możesz stać się jednym z nich!

Rekrutacja do „Klasy” na rok 2020/2021 potrwa od 14 lutego do 15 kwietnia 2020! Dowiedz się więcej w zakładce Rekrutacja lub wejdź na stronę www.bnpparibas.pl/fundacja  by wypełnić formularz zgłoszeniowy.