Zapraszamy do Internatu przy VII Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego w Warszawie

Nasz INTERNAT jest placówką opiekuńczo - wychowawczą, przeznaczoną dla uczniów, którzy  mieszkają daleko i codzienne dojazdy uniemożliwiają im naukę w naszej szkole . Młodzież mieszkająca w internacie objęta jest całodobową opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Uczniowie zakwaterowani są w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Oferujemy smaczne wyżywienie całodzienne przez 7 dni w tygodniu. Dbamy o dobre samopoczucie młodzieży, miłą i przyjazną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki. Idealna lokalizacja Internatu  umożliwia szybki i łatwy dostęp do atrakcji jakie oferuje życie w Stolicy.

Nasz INTERNAT zapewnia:

-  doskonałą lokalizację w centrum Warszawy

- smaczne i różnorodne wyżywienie w przystępnej cenie- 22 zł dzienna stawka żywieniowa

- ciepłą domową atmosfera na co dzień

- bezpieczne warunki pobytu

-  dobrą bazę lokalową: koszt pobytu w pokoju 1-2 osobowym - 255 zł, a 3-4 osobowym - 185 zł.

-  warunki umożliwiające efektywne uczenie się –wsparcie Nauczycieli Wychowawców

- pralnię

- suszarnię

-  aneks kuchenny

- współpracę z rodzicami oraz szkołą.