L.P NAZWA ZAJĘĆ NAUCZYCIEL TERMIN  ADRESACI
 1. Analiza tekstu kultury p. A. Dowgird wtorek, 8.50 2f
 2. Zajęcia dodatkowe p. T. Sasin wtorek, 1lekcja i 6lekcja 2b i 3b
 3. Koło-2h p. T. Sasin czwartek, 7 lekcja 1b4
 4. Koło-Olimpiada p. E. Rutka-Wierzejska czwartek, 8 lekcja 1b3
 5. Zajęcia dodatkowe dla 3c p. H. Nowacka poniedziałek, 2 lekcja 3c
 6. Zajęcia dodatkowe dla 2c p. H. Nowacka środa, 8 lekcja 2c
 7. Zajęcia dla klasy 3d p. B. Mormul środa, 9 lekcja 3d
 8. Zajęcia dodatkowe 1b p. B. Mormul wtorek, 8 lekcja 1b
 9. Tutoring 2d p. B. Mormul wtorek, 9 lekcja 2d
 10. Zajęcia dodatkowe 1d p. B. Mormul czwartek, 8 lekcja 1d
 11. Konsultacje z informatyki p. A. Rozwadowska pierwszy wtorek miesiąca, 1 lekcja zainteresowani
 12. Zajęcia dodatkowe 1a3 p. A. Sokołowska czwartek, 7 lekcja 1a3
 13. Zajęcia dodatkowe 1a4 p. A. Sokołowska wtorek, 6 lekcja 1a4
 14. Powtórzenie do matury p. A. Sokołowska poniedziałek, 1 lekcja 3a
 15. Przygotowanie do matury p. M. Nitek poniedziałek, 8 lekcja R13
 16. Przygotowanie do matury p. M. Nitek wtorek, 8 lekcja 3b
 17. Koło olimpijskie WOS p. G. Świderski środa, 9 lekcja klasy trzecie
 18. Tutoring 2d p. G. Świderski wtorek, 9 lekcja 2d
 19. Tutoring 3d p. G. Świderski czwartek, 9 lekcja 3d
 20. Koło maturalne z chemii p. P. Ziaja piątek, 1 lekcja 3e
 21. Konsultacje z chemii p. P. Ziaja wtorek, 8 lekcja 3e
 22. Koło chemiczne dla klasy 2f p. P. Ziaja środa, 7 lekcja 2f
 23. Konsultacje z chemii p. P. Ziaja poniedziałek, 8 lekcja 1e4, zainteresowani
 24. Maturalny maraton chemiczny p. P. Ziaja styczeń-kwiecień 3e (jeśli zbierze się grupa)
 25. SKS p. K. Drabot czwartek, 9 lekcja zainteresowani
 26. Konsultacje z fizyki dla klas pierwszych p. K. Mazur wtorek, 9 lekcja zainteresowani
 27. Historia dla olimpijczyków i maturzystów p. M. Ciaś środa, 9 lekcja 3a, inni zainteresowani
 28. Konsultacje z PP dla klas pierwszych p. E. Rutka-Wierzejska środa, 9 lekcja zainteresowani
 29. Tutoring 2d p. M. Lorska wtorek, 4 lekcja i 7 lekcja 2d
 30. Tutoring 2d p. M. Michalak środa, 1 lekcja, piątek 2d
 31. Piłka nożna p. J. Gąsiorowska poniedziałek, 8 lekcja, piątek, 9 lekcja zainteresowani
 32. Piłka ręczna/siatkówka p. M. Chodkowski wtorek, 8 lekcja zainteresowani
 33. Koszykówka/multisport p. R. Pietrzak czwartek, 7 lekcja zainteresowani
 34. Siatkówka p. K. Błażejczyk środa, 9 lekcja zainteresowani
 35. Koło j. niemieckiego p. M. Anioł wtorek, 8 lekcja klasy trzecie
 36. Koło j. niemieckiego p. A. Kołdacha czwartek, 8 lekcja 1b3, 1c4, 1c3
 37. Koło j. angielskiego dla maturzystów planujących studia za granicą p. P. Plichta piątek, 2 lekcja 3a
 38. Koło fizyczne kl. 3c - przygotowanie do matury p. K. Wróbel środa, 6-7 lekcja 3c
 39. Koło rozwoju osobistego p. I. Borkowska czwartek, 9 lekcja 1d
40. Przygotowanie do matury z j.polskiego na poziomie rozszerzonym p. A. Dowgird środa, 8.00 chętni uczniowie z klas liceum trzyletniego