REKRUTACJA- POTWIERDZENIE WOLI CZYLI PRZYJMOWANIE ORYGINAŁÓW ŚWIADECTWA I WYNIKÓW EGZAMINU!!

Godziny pracy komisji rekrutacyjnej:

19.07 12:00-14:00

22.07 10:00-13:00

23.07 10:00-13:00

24.07 10:00-15:00

Dodatkowo prosimy o przyniesienie dwóch zdjęć legitymacyjnych (podpisanych na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą).

Komisja Rekrutacyjna

Osoby, które rekrutują się do klasy 1D proszone są o odbieranie podczas składania dokumentów informacji o wrześniowym obozie humanistów.

Informacja o rekrutacji dla cudzoziemców i osób powracających zza granicy (tych , którzy nie brali udziału w egzaminie ósmoklasisty)

Egzaminy dla obcokrajowców do naszej szkoły, którzy nie uczestniczyli w polskim egzaminie ósmoklasisty odbędą się w dniach 3 – 5 czerwca 2024 r. (j. polski, matematyka, j.angielski).

Aby wziąć udział w rekrutacji do naszego liceum, należy:
1. złożyć podanie z określeniem, do której klasy kandydat się ubiega oraz kopię świadectwa ukończenia poprzedniej szkoły/klasy wraz z tłumaczeniem.
2. przystąpić w naszym liceum do egzaminów (zbliżonych do polskiego egzaminu ósmoklasisty) i je dobrze zdać. Wymóg ten jest spowodowany bardzo dużą liczbą chętnych do naszej szkoły. Egzaminy odbędą się na przełomie maja i czerwca w formie stacjonarnej.
Osoby, które nie będą uczestniczyć w powyżej opisanej rekrutacji, mogą ubiegać się o przyjęcie na wolne miejsca, o ile takie zostaną po rekrutacji elektronicznej prowadzonej dla osób biorących udział w egzaminie ósmoklasisty.
UWAGA!
Przyjęcie do szkoły nie gwarantuje miejsca w internacie. Jeśli kandydatów do internatu jest więcej niż miejsc, o przyjęciu decydują punkty rekrutacyjne.
Każdy mieszkaniec internatu musi mieć w Polsce rodzica lub opiekuna prawnego.

Złoto Natalii Cieszkowskiej!!!

Po raz kolejny z ogromna dumą informujemy o ogromnym międzynarodowym sukcesie sportowym Natalii Cieszkowskiej z klasy 2e.
W dniu 11.05.2024 r. w Rzeszowie odbył się Międzynarodowy Turniej KARATE SHINKYOKUSHIN.
W zawodach rywalizowali ze sobą zawodnicy ze Szwecji, Ukrainy, Litwy, Holandii, Węgier oraz Polski.
Natalia po ciężkich i wyczerpujących walkach wygrała swoją kategorię zdobywając złoto i pierwsze miejsce na podium!!!
Gratulujemy !!!

Społeczność – rodzice, nauczyciele i uczniowie – VII LO im. Juliusza Słowackiego najgoręcej dziękuje wszystkim, którzy ruszyli z pomocą dla naszego ucznia Kornela.

Społeczność – rodzice, nauczyciele i uczniowie – VII LO im. Juliusza Słowackiego najgoręcej dziękuje wszystkim, którzy ruszyli z pomocą dla naszego ucznia Kornela.

Za wielkie serce dziękujemy zarówno anonimowym darczyńcom, jak i osobom oraz instytucjom:

Aleksandra Adamowicz

Alicja Majewska

Agnieszka Czyżkowska Photography

Aluron CMC Warta Zawiercie

Animex Foods (właściciel marki Morliny)

AZS UW Handball

Zbigniew Boniek

Ludwik Buchowls

Celina Chełkowska

Diana Chmiel

Anna Dziewit-Meller

Frementle

GO APARTMENTS

Olgierd Gołubniczy

Monika Gosk

Małgorzata Grycan

Angelika Juszczyńska

Daria Kabała-Malarz

Jakub Kowalczyk

Grażyna Kozłowska

Legia Warszawa

Olga Legosz

Malwina Łapińska

Arkadiusz Malarz

Natalia Markowska

Aleksandra Mikołajczyk

Orlen Wisła Płock

Park Linowy w Zalesiu Górnym

Kacper Peczkowski

Maja Popławska

Julia Pośnik

Projekt Warszawa

PSNM Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności

Joanna Rybacka

Karolina Sawka

Jakub Smulski

Marta Stefaniuk

Stowarzyszenie Dyrektorów Szkół Średnich

Bartosz Szczęsny

Krzysztof Szczyciński

Sławomir Szmal

Renata Szpejda

Szkoła językowa Katiusza/Katarina

Szkoły im. Juliusza Słowackiego z całej Polski

absolwenci VII LO

#teamlitewka

Joanna Trzcińska

Ekipa Polsat Jesteśmy dla dzieci

Fundacja Polsat

Ekipa TVN

Michał Olszański Radio 357

media: Polsat, TVP, TVN, radiowa Trójka, radio kampus

Wajda School Studio

Warszawskie szkoły podstawowe i średnie

Aleksander Woźniak

Związek Piłki Ręcznej w Polsce

Anna Sawicka – Stecko,

Łukasz Osz,

Gosia Gosia,

Ela Jaworska,

Beata Panz

Małgorzata Osełka-Skrońska

Artyści i słynne osoby

Kożuchowska Małgorzata

Wojciech Solarz

Mateusz Damięcki

Gabi Drzewiecka

Maja Popielarska

Dorota Zawadzka

Lanberry

poseł Łukasz Litewka

Luna (Aleksandra Katarzyna Wielgomas)

Baba od polskiego

Wydawnictwa:

Prószyński i S-ka

Wielka Litera

Jedność

Czarna Owca

Bis

Iskry

Zwierciadło

Fundacja Powszechnego Czytania

Czwarta Strona

Media Rodzina

W.A.B.

Kawiarnie i restauracje:

Pasta Bistro „Nawijamy”

Kawiarnia Kolonia Ochota

Firmy:

Tomaszewski Sp. z o.o.

Słomkowscy M.A. Gospodarstwo ogrodnicze

Drukarnia JAMS

Volvo

Sart

Story Coffee Roasters

Grzybki

Enigma Systemy Ochrony Informacji Fotobudka Małgorzata Lipińska

Inne:

Poradnia Specjalistyczna “MOP” W-wa,

Miejsce Aktywności Lokalnej

Dzielnica Ochota

OSP Nadarzyn