Święta

Święta tuż, tuż i nasi uczniowie własnoręcznie przygotowali piękne karty świąteczne, które wraz z życzeniami wysłali do 34 szpitali i placówek na terenie naszego województwa, gdzie toczy się batalia o życie osób cierpiących z powodu covid.. Celem akcji "Kartka świąteczna" było złożenie najlepszych życzeń bożonarodzeniowych lekarzom i personelowi medycznemu - wszystkim, którzy w wielu mazowieckich szpitalach na pierwszej linii frontu walczą o zdrowie i życie osób, będących w ciężkim stanie w tym trudnym czasie pandemii. Mamy nadzieję, że taki mały gest: kolorowa kartka świąteczna wykonana od początku do końca przez naszych uczniów oraz serdeczne życzenia, choć trochę umilą im świąteczny czas i pokażą, że o nich pamiętamy i podziwiamy ich oddaną służbę.