Projekt partycypacyjny

Zakończyliśmy etap przyjmowania wniosków do Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego. Oto projekty, na które będzie można głosować już w przyszłym tygodniu. Proszę o zapoznanie się z pomysłami naszych Nauczycieli i Uczniów.
Projekt 1 „Planszowe przerwy”- projekt dotyczy zakupu różnego rodzaju gier planszowych i stworzenia miejsc w szkole gdzie będzie można w nie pograć.
Projekt 2 „Strefa relaksu’- stworzenie w otwartej przestrzeni hali sportowej miejsca, które będzie sprzyjać odpoczynkowi i relaksowi, a także nawiązywaniu kontaktów społecznych.
Projekt 3 „Hamakownia” -zakup hamaków (4), domków dla owadów, budek lęgowych i donic z kwiatami na patio szkolne.
Projekt 4 „Mural i Juliu$h Biznesu” – wykonanie muralu na ścianach w hali sportowej, który miałby wkomponowane elementy z farbą kredową dające możliwość na artystyczną działalność uczniów i stworzenie gry planszowej nawiązującej do życia szkoły.
Projekt 5 „Ekozielone Patio u Słowaka”- projekt ma na celu zagospodarowanie patio szkolnego, poprzez umieszczenie pergoli z donicami dającymi cień, zakupowi leżaków, domków dla ptaków i owadów.
Projekt 6 „Dofinansowanie Słowacki FilmFest XIII”- wykupienie bilbordu promującego FilmFest, oraz wydrukowanie toreb płóciennych z logo festiwalu, które by go promowały i były jednocześnie nagrodami.

Projekt wniosku

Regulamin szkolnego budżetu obywatelskiego