Program stypendialny "Klasa"

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego  „Klasa”  Fundacji BGŻ BNP Paribas

Kończysz gimnazjum i zastanawiasz się nad wyborem liceum? Jesteś ciekawy świata i chcesz się dalej rozwijać? Program „Klasa” Fundacji BGŻ BNP Paribas jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że:
•    Twoja średnia ocen z gimnazjum wynosi co najmniej 4,5,
•    pochodzisz z miejscowości do 100 000 tys. mieszkańców,
•    dochód w rodzinie nie przekracza 1200 zł brutto na osobę,
•    chętnie pomagasz innym,
•    poprosisz dyrektora gimnazjum lub wychowawcę klasy w Twojej szkole o napisanie rekomendacji.

Co oferuje program?
•    3 – letnie wsparcie w trakcie nauki w liceum.
Każdy uczestnik programu ma zapewniony pobyt w internacie oraz pełne wyżywienie. Otrzymuje podręczniki i comiesięczne kieszonkowe. Bierze udział w wycieczkach szkolnych, wyjściach kulturalnych i zajęciach dodatkowych. Stypendyści programu są pod stałą opieką wychowawcy i pedagogów.
•    stypendium na I roku studiów.

VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie zaprasza do udziału w programie uczniów z województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i lubelskiego. Do tej pory przyjęliśmy do naszego liceum  336 stypendystów programu „Klasa”! Ty też możesz stać się jednym z nich!
Sprawdź czy spełniasz kryteria naboru do „Klasy” Fundacji BGŻ BNP Paribas.
Odwiedź stronę, wypełnij formularz na https://www.bgzbnpparibas.pl/fundacja i dołącz do programu. Rekrutacja potrwa do 20 kwietnia 2018 r.