Informacje dla kandydatów akcji Klasa Fundacji BGŻ BNP Paribas

Rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa” Fundacji BGŻ BNP Paribas

Klasa Fundacji BGŻ BNP Paribas ulotka

Informator dla rodziców

 

Gimnazjalisto!

Sprawdź jakie kryteria musisz spełniać aby zakwalifikować się do Projektu "Klasa BGŻ":

Aplikacja do programu dostępna jest na stronie internetowej Fundacji BGŻ BNP Paribas i odbywa się on-line:

FUNDACJA BGŻ BNP PARIBAS

 

Wybierając maksymalną z możliwych liczbę oddziałów zwiększasz swoją szansę dostania się do naszej szkoły i tym samym uniknięcia przypadku niedostania się do żadnego oddziału. Jeśli oddział nie znajdzie się na liście Twojego wyboru, to pomimo wystarczającej liczby punktów kandydatura Twoja nie będzie brana pod uwagę i miejsca te zostaną przydzielone innym, którzy wybrali ten oddział, choć mają mniejszą liczbę punktów. Dlatego też, nie warto pomijać oddziałów.

Absolwenci Fundacji