ZAJĘCIA POZALEKCYJNE VII LO ROK SZKOLNY 2018/2019

 

L.P NAZWA ZAJĘĆ NAUCZYCIEL  TERMIN  ADRESACI
 1. Analiza tekstu kultury p. A. Dowgird czwartek, 1 lekcja 1f
 2. Przygotowanie do matury rozszerzonej dla osób realizujących poziom podstawowy p. A. Dowgird środa po 5 lekcji 1f+chętni

 3.

Konsultacje dla maturzystów p. B. Hałuniewicz

poniedziałek - 7.15

wtorek

2c, 3c, 3b
 4. Konsultacje do olimpiady przedmiotowej z j. polskiego p. E. Kowalcze środa 1-5 i w umówionym terminie  3e
5. Przygotowanie do Olimpiady polonistycznej p.A. Potocka

2* w m-cu (poniedziałek 8 lekcja)

3d
6. Konsultacje z matematyki p. H. Nowacka pierwsza środa miesiąca, 9 lekcja zainteresowani uczniowie 1c, 2c, 3c
7. Maraton maturalny z matematyki p. H. Nowacka marzec, 1 dzień 3c
8. Przygotowanie do matury p. H. Nowacka środa, 1 lekcja 3c
9. Uzupełnienie materiału, wyrównywanie poziomu p. H. Nowacka środa, 8 lekcja 1a
 10. Konsultacje z matematyki p. B. Mormul pierwszy piątek miesiąca 3a, 3d
 11. Maraton matematyczny p. B. Mormul 30.03-6.04 (6x) 3d
 12. Tutoring p. B. Mormul

poniedziałek 4 lekcja,

piątek 3 lekcja (co 2 tygodnie)

wybrani uczniowie 2d
 13. Konsultacje z informatyki p. A. Rozwadowska pierwszy wtorek miesiąca, 1 lekcja zainteresowani
 14. Edukacja prawna p. M. Ciaś środa, 8 lekcja 2a, 3a
 15. Przygotowanie do matury z WOS-u, konsultacje p. G. Świderski środa, 7 lekcja 3e
 16. Przygotowanie do matury z geografii p. M. Nitek poniedziałek, 8 lekcja 3b
 17. Przygotowanie do matury z geografii p. M. Nitek wtorek, 8 lekcja 3a, 3c, 3d, 3e
 18. Konsultacje w ramach przygotowania do Olimpiady biologicznej, ekologicznej p. M. Sielatycka wtorek, 9 lekcja 2e, 3e
 19. Tutoring - konsultacje p. M. Sielatycka piątek, 9 lekcja 3f
 20. Maraton maturalny p. M. Sielatycka 1 dzień marzec 3f+zainteresowani
 21. Konsultacje maturalne p. M. Sielatycka poniedziałek, piątek 9 lekcja 3f
 22. Metoda eksperymentalna w biologii p. M. Sielatycka wtorek, 8 lekcja 2e
 23. Koło chemiczne - doświadczenia w chemii p. P. Ziaja poniedziałek 7 lekcja od listopada 1f+zainteresowani
 24. Maraton maturalny z chemii p. P. Ziaja luty/marzec - 1 dzień zainteresowani
 25. Koło chemiczne - chemia ogólna i organiczna p. P. Ziaja środa, 8 lekcja 2e
 26. Chemia dla maturzystów p. P. Ziaja

poniedziałek 1,2 lekcja (grupa1)
wtorek 8,9 lekcja (grupa2)

3f
 27. Zajęcia przygotowujące do matury p. M. Chudzik piątek, 5 lekcja wybrani uczniowie klasy 3b
 28. Zajęcia przygotowujące do matury p. M. Chudzik środa, 2 lekcja wybrani uczniowie klasy  2b
 29. Przygotowanie do matury ustnej p. A. Zawistowska środa, 7 lekcja R7, C9, C5, C1
 30. Elementy ekonomii p. E. Rutka-Wierzejska poniedziałek, 7 lekcja 1b
 31. Przygotowanie do matury język niemiecki p. M. Anioł wtorek, 5 lekcja 3c, 3b
 32. Konsultacje dla maturzystów p.W. Misztela czwartek, 8 lekcja klasy trzecie
 33. Olimpiada Teologii Katolickiej ks. G. Demczyszak czwartek, 6 lekcja indywidualni uczniowie
 34. SKS - siatkówka p. K. Błażejczyk poniedziałek, 9 lekcja wszyscy uczniowie
 35. SKS p. K. Drabot czwartek, 9 lekcja zainteresowani uczniowie
 36. Matematyka dla chętnych z 2B p. T. Sasin czwartek, 8 lekcja chętni uczniowie
 37. Matematyka dla chętnych p. T. Sasin wtorek, 1 lekcja chętni uczniowie
 38. Wolontariat p. T. Sasin środa, 7 lekcja chętni uczniowie
 39. Zajęcia dodatkowe z fizyki p. K. Wróbel wtorek, 3 lekcja klasa 3c
 40. Zajęcia dodatkowe p. R. Pietrzak czwartek, 15.30 - 16.00 zainteresowani uczniowie